Feromony pheromax – najlepsze feromony dla kobiet i mężczyzn

Feromony Pheromax - najlepsze feromony dla kobiet i mężczyzn

Na rynku można znaleźć wiele feromonów, które różnią się od siebie składami, przeznaczeniem i innymi czynnikami. Łatwo można jednak zauważyć, że ogromną popularnością cieszy się firma Pheromax, co jest podyktowane perfekcyjną formułą i wysokim stężeniem w produkcie. Czym są feromony i dlaczego wspomniana marka jest warta uwagi?

Feromony Pheromax dla kobiet

Feromony Pheromax dla mężczyzn

Feromony Pheromax dla kobiet i mężczyzn

Marka Pheromax jest uznawana ze względu na wysoką skuteczność wykonywanych przez nią feromonów. Zarówno produkty męskie, jak i damskie sprzyjają relacjom z otoczeniem oraz podnoszą status w grupie. Są też bezpieczne w stosowaniu. Nie wiesz, jakie feromony dla kobiet sprawdzą się najlepiej? Produkt Pheromax Woman 14ml to skuteczna mieszanka substancji aktywnych sprawdzająca się zarówno podczas wieczornego flirtu, jak i w życiu zawodowym. Pozwalają poczuć się bardziej kobieco, a przy tym zwiększają pewność siebie i przyciągają uwagę płci przeciwnej. Posiadają wysokie stężenie, dzięki czemu wyróżniają się fenomenalną skutecznością. W swoim składzie mają feromony, takie jak kopuliny (wzmagają napięcie seksualne u mężczyzn), androstenol (zwiększa chęć rozmowy) i estratetraenol (ukazuje użytkowniczkę, jako osobę seksowną i otwartą na kontakt fizyczny).
Czytaj dalej..

Męskie feromony Pheromax Men 14 ml natomiast sprawiają, że otoczenie czuje większy szacunek do użytkownika, a przy tym doskonale wpływają na płeć przeciwną, wzbudzają zainteresowanie. Dzięki nim mężczyzna może się poczuć niczym prawdziwy samiec alfa, zyskując pewność siebie i uwagę płci pięknej. W ich składzie znajduje się androstenol (wpływa na chęć rozmowy), androstadienon (zwiększa poczucie bezpieczeństwa u kobiet w otoczeniu użytkownika), androstenon (budzi respekt u tej samej płci).

Zarówno damskie, jak i męskie feromony Pheromax posiadają ciekawszą wersję, nazwaną tajemniczo Oxytrust. Skład tych produktów został wzbogacony o oksytocynę określaną inaczej hormonem miłości. Jest to substancja zwiększająca zaufanie osób w otoczeniu użytkownika, dlatego tego rodzaju specyfiki świetnie się sprawdzają w niemal każdej sytuacji, począwszy od flirtu, przez nawiązywanie nowych znajomości, po różne zdarzenia w pracy.

Czym są feromony?

Są to substancje występujące w świecie naturalnym od zarania dziejów. Za ich pomocą osobniki wielu gatunków są w stanie zlokalizować, a następnie zwabić, uwieść partnera. Wydzielane są przez skórę, a ich odbiór jest możliwy dzięki zmysłowi węchu oraz narządowi nosowo-lemieszowemu (VNO). Neurony VNO łączą się z obszarem mózgu odpowiadającym między innymi za układ rozrodczy i behawioryzm z nim związany. Niestety, wydzielane przez ludzi feromony na przestrzeni tysiącleci zatraciły swoją moc i działanie, jednak zainspirowani naukowcy stworzyli ciekawe odpowiedniki w postaci syntetyków.

Dlaczego ludzie używają feromonów?

Tego rodzaju produkty są przeznaczone przede wszystkim dla tych, którzy chcą zmienić swoje postrzeganie przez otoczenie. Feromony są stosowane w celu bardziej efektywnego flirtu, zwiększenia zaufania do własnej osoby i poprawienie swojej pozycji społecznej. Używa się ich nie tylko w barach i klubach, ale są doceniane także w pracy, kiedy dany człowiek pragnie bardziej podkreślić swoje znaczenie w zespole i ma ochotę piąć się po drabinie kariery. Poszczególne efekty można uzyskać przez wybranie produktu o odpowiednim składzie. Doskonałym rozwiązaniem będą feromony Pheromax!

Stosowanie feromonów Pheromax

Korzystanie z feromonów jest bardzo proste. Wystarczy spryskać nimi te miejsca, w których zazwyczaj używa się perfum, czyli okolice szyi, nadgarstki. Należy jednak pamiętać, by nie przesadzać z ilością zastosowanego specyfiku, ponieważ przekroczenie dawki spowoduje efekty odwrotne do zamierzonych. Najlepiej jest zacząć używanie Pheromax od jednej aplikacji, a w razie braku efektów użyć podwójnej ilości substancji. Omawiane produkty nie posiadają zapachu, dlatego dobrze jest skorzystać również z perfum. Na skórze feromony są najbardziej skuteczne przez około 2-4 godziny, jednak na odzieży czas ten znacznie się wydłuża. Należy zachować uwagę, ponieważ przez pomyłkę można zdublować dawkę Pheromax na ubraniach i osiągnąć niepożądane efekty.

Stań się atrakcyjniejszy bez wysiłku!